Movies
Ratings
38
The MummyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
FriendRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0