Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0