Movies
Ratings
562
AshfallRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0