Series
Ratings
44
ExtracurricularRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ManiacRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
GypsyRated ★ 2.5
GirlbossRated ★ 3.0- The Get DownRated ★ 3.0
LoveRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5