Titles you rated
Monster HouseRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
In My End Is My BeginningRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5