Titles you rated
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The MatchmakersRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 3.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0