Movies
Ratings
70
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 2.5- SawRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5