Series
Ratings
22
Blue TowerRated ★ 5.0
Society GameRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5