Titles you rated
LoganRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 1.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
King of PrismRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 0.5