Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
JobsRated ★ 2.5