Movies
Ratings
832
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
22 JulyRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.5
GirlRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0