Titles you rated
The MandalorianRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Maison IkkokuRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0