Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0