Movies
Ratings
151
CloserRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0