Series
Ratings
51
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
Now, We Are Breaking UpRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 5.0
Radio RomanceRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 3.0
My Secret RomanceRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Sweet RevengeRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0