Movies
Ratings
207
MidwayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.5
StargateRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5