Movies
Ratings
23
Sid & NancyRated ★ 5.0
Snakes and EarringsRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0