Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
GoldRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0