Titles you rated
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.0
I Kissed a GirlRated ★ 1.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0