Titles you rated
Officer Black BeltRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5