Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0