Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5