Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0