Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0