Series
Ratings
13
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0