Series
Ratings
156
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0