Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
MoroccoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
BooksmartRated ★ 3.0
The HighwaymenRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Coming to AmericaRated ★ 4.0
8½Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0