Movies
Ratings
1652
The World of LoveRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
 
The FirmRated ★ 2.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Cuba and the CameramanRated ★ 4.0
FlowRated ★ 5.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0- Home GroundRated ★ 2.5
 
AmourRated ★ 4.0- Queering the queerRated ★ 4.0
 
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0