Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 5.0