Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0