Series
Ratings
116
TriggerRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The First RespondersRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Sh**ting StarsRated ★ 4.0