Movies
Ratings
107
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0