Titles you rated
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 1.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0