Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
What the HealthRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0