Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0