Movies
Ratings
237
Forbidden DreamRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0