Movies
Ratings
45
A Bug's LifeRated ★ 5.0
AdventurelandRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 1.0- My FatherRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 1.0
Don't Come KnockingRated ★ 1.0
Lawyer LawyerRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 2.0- My Father Is HeroRated ★ 1.0