Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
The DessertRated ★ 4.0
No Math School TripRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5