Movies
Ratings
524
BurningRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.0
TedRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
LoganRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
A DayRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5