Movies
Ratings
68
8 MileRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0