Series
Ratings
115
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
Testament: The Story of MosesRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5