Movies
Ratings
221
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5