Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 2.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0