Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0