Movies
Ratings
375
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 2.5
11:14Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
PROMARERated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
WidowsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0