Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.0
Nirvana in FireRated ★ 4.5- WhitechapelRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5