Movies
Ratings
458
Look BackRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5