Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5- In the FleshRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0