Movies
Ratings
449
BrooklynRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 0.5
Wings of DesireRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 2.0
CarrieRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Hard CandyRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 1.0