Movies
Ratings
1346 Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5 Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
 HuntRated ★ 3.5 HuntRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 4.5 ExitRated ★ 4.5
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
 Confidential AssignmentRated ★ 4.5 Confidential AssignmentRated ★ 4.5
 Time TrapRated ★ 3.0 Time TrapRated ★ 3.0
 The Secret GardenRated ★ 4.5 The Secret GardenRated ★ 4.5
- ...when you look awayRated ★ 5.0
- SamsaraRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 0.5 The Social NetworkRated ★ 0.5
 Rebel in the RyeRated ★ 5.0 Rebel in the RyeRated ★ 5.0
 Blade Runner 2049Rated ★ 4.5 Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
 RamsRated ★ 4.5 RamsRated ★ 4.5
 Being John MalkovichRated ★ 4.5 Being John MalkovichRated ★ 4.5
- The Starry nightRated ★ 4.0
 Seven Years in TibetRated ★ 4.5 Seven Years in TibetRated ★ 4.5
 Captain PhillipsRated ★ 3.5 Captain PhillipsRated ★ 3.5
 Wonderful NightmareRated ★ 3.5 Wonderful NightmareRated ★ 3.5
 My LoveRated ★ 3.0 My LoveRated ★ 3.0
 Miss Gold DiggerRated ★ 3.0 Miss Gold DiggerRated ★ 3.0